РЕСУРС
Sport Mental Health Assessment Tool 1

Sport Mental Health Assessment Tool 1 (SMHAT-1) Міжнародного олімпійського комітету (МОК) — це стандартизований інструмент оцінки, призначений для виявлення на ранньому етапі професійних спортсменів (визначених як професійні, олімпійські, параолімпійські та колегіальні; віком 16 років й старших) з підвищеним ризиком виникнення симптомів та розладів психічного здоров’я, щоб надати своєчасну допомогу тим, хто потребує належної підтримки та/або лікування.

РЕСУРС
Sport Mental Health Recognition Tool 1

Інструментом виявлення проблем психічного здоров’я спортсменів Sport Mental Health Recognition Tool 1 (SMHRT-1) Міжнародного олімпійського комітету (МОК) можуть користуватися спортсмени, тренери, члени родини та всі інші люди з оточення спортсменів лише для розпізнавання проблем психічного здоров’я, а не їх діагностування. Інструмент SMHRT-1 містить інформацію про переживання та відчуття спортсменів (думки, почуття, поведінку, фізичні зміни), які можуть свідчити про проблеми з психічним здоров’ям.

Сертифікат МОК
Сертифікаційний курс МОК «Відповідальний за захист спортсменів»

Сертифікаційний курс МОК «Відповідальний за захист спортсменів» надає його учасникам знання, навички та впевненість для захисту спортсменів будь-якого віку від домагання та жорстокого ставлення (навмисного насильства), необхідні для виконання обов’язків відповідального за захист спортсменів/координатора у спортивній організації.

КАР'ЄРА
Athlete365 Career+

Портал Athlete365 Career+ підтримує спортсменів у період підготовки та зміни кар’єри. На порталі спортсмени знайдуть ресурси та курси, необхідні для розвитку важливих навичок, що значно розширюють їхні можливості для освіти та працевлаштування.

НОВИНИ
Декларація прав та обов'язків спортсменів

У Декларації прав та обов’язків спортсменів окреслені загальні права та обов’язки, які повинні мати спортсмени на всіх рівнях олімпійського руху.

Athlete365 Learning
СПОРТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Фізична підготовка

На цьому курсі ви краще зрозумієте фізіологію фізичної активності та її вплив на ваше тренування, дослідите вплив харчування на підготовку та навчитеся розробляти програми високопродуктивних тренувань та плани відновлення.

СПОРТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Спортивна медицина: розуміння спортивних травм

Дізнайтеся про управління факторами ризику травмування та як найкраще підготувати своє тіло до заняття вашим видом спорту.

ПРОФЕСІЙНА ЕТИКА
Правила захисту спортсменів

Безпечний спорт — це середовище взаємоповаги та рівних прав, в якому немає місця будь-яким формам домагань, зловживань та насильства. Відвідайте портал Athlete365, щоб переглянути навчальні курси та модулі, відео та інші ресурси та матеріали, створені для підтримки безпечного спортивного середовища.