Портал Athlete Career Portal допоможе визначити ваші інтереси та навички, що виходять за межі вашого виду спорту, за допомогою інструментів для розвитку особистого бренду та складання резюме, а також доступу до тестів для оцінки здібностей та кар’єрних можливостей, порталів вакансій та навчальних центрів.

Як і у спорті, підготовка, навчання та результати залишаться невід’ємними елементами наступного етапу вашої кар’єри. Ми пропонуємо чотири ключові кроки, які допоможуть вам успішно пройти шлях до зміни кар’єри. Ваш шлях розпочнеться з того, що ви дізнаєтеся більше про себе, свої цінності та інтереси:

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

Пройдіть тести, щоб вияснити свої можливості та перспективи, оцінити професійні сильні сторони, а також визначити свої навички та інтереси, щоб приймати обґрунтовані рішення щодо подальшої кар’єри.

ПІДГОТОВКА

Використовуйте різні інструменти та ресурси, щоб зміцнити свій особистий бренд та набути конкурентних навичок, які допоможуть вам розпочати новий кар’єрний шлях.

НАВЧАННЯ

Виберіть нову кар’єру або професійно розвивайтеся за допомогою тренінгів та семінарів LinkedIn Learning та General Assembly (GA).

НАЛАГОДЖЕННЯ КОНТАКТІВ

Розішліть своє резюме та перегляньте вакансії, які ви більше ніде не знайдете.

Поширені запитання

У кожному описі вакансії міститься URL-адреса та вся необхідна інформація для подання заявки.

Так, ви можете переглядати вакансії в інших країнах і подавати по них заявки. Але зверніть увагу: по деяких вакансіях існують вимоги щодо громадянства кандидатів, візи, переїзду тощо.

Це залежить від країни та вимог роботодавця. Вам необхідно буде дотримуватися трудового законодавства та нормативних вимог країни, в якій ви бажаєте працювати.

Портал Athlete Career Portal доступний різними мовами. Залежно від країни проживання, яку ви обрали під час надсилання запиту на отримання доступу до порталу, весь контент та ресурси на порталі будуть відображатися офіційною мовою цієї країни або мовою за замовчуванням, встановленою для цієї країни.

Зверніть увагу, що повідомлення (електронні листи тощо) та деякі основні сторінки платформи (сторінка входу тощо) доступні лише мовами, переліченими нижче, а мовою за замовчуванням буде мова браузера обраної країни:

  • Англійська
  • Німецька
  • Французька
  • Італійська
  • Голландська
  • Португальська
  • Іспанська
  • Китайська (спрощене письмо)
  • Польська

Ви отримуєте доступ на 12 місяців. Відлік часу починається з моменту активації доступу. Дотримуйтесь інструкцій, які ви отримаєте електронною поштою у повідомленні з адреси welcome@lhh.com. Якщо ви не отримаєте повідомлення протягом 2 тижнів після надсилання запиту, перевірте папку зі спамом. Якщо повідомлення також немає у папці зі спамом, зверніться за адресою career@olympic.org.

Якщо ви будете перенаправлені на сторінку іншої (не вашої) країни, буде застосовуватися політика конфіденційності даних для цієї країни.

Портал Athlete Career Portal призначений для професійних спортсменів, олімпійців та паралімпійців старше 16 років з будь-якої країни, які перебувають на будь-якому етапі своєї спортивної кар’єри.

 

Так, умови вашої підписки на Athlete Career Portal передбачають безкоштовний доступ до курсів GA та LinkedIn.

На порталі представлені вакансії у 70 країнах та регіонах світу, хоча деякі міжнародні компанії пропонують робочі місця і в інших регіонах. На даний момент обслуговуються такі країни та регіони:

Аргентина, Австралія, Бельгія, Бразилія, Велика Британія, Венесуела, В’єтнам, Греція, Еквадор, Естонія, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірландія, Ізраїль, Іспанія, Канада, Китай, Китайський Тайбей, Колумбія, Латвія, Литва, Люксембург, Малайзія, Мексика, Німеччина, Нова Зеландія, Нігерія, Норвегія, Об’єднані Арабські Емірати, Панама, Папуа-Нова Гвінея, ПАР, Парагвай, Перу, Польща, Португалія, Пуерто-Ріко, Республіка Корея, Румунія, Росія, Сінгапур, Словенія, США, Таїланд, Туніс, Угорщина, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Японія.

Так, на платформі є декілька ресурсів, які допоможуть вам підготуватися до зміни кар’єри. Це тести, електронні навчальні курси та інструменти/ресурси, пов’язані з проходженням співбесіди, налагодженням професійних зв’язків, розвитком особистого бренду та складанням резюме.

Якщо у вас є додаткові запитання, звертайтесь за адресою career@olympic.org

За підтримки

Портал Athlete Career Portal створено з ініціативи учасників програми Athlete365 Career+.