Наступні кроки

 1. Протягом 1–4 тижнів після надсилання заявки ви отримаєте повідомлення з адреси welcome@lhh.com. (Якщо ви не отримайте повідомлення протягом зазначеного часу, перевірте папку зі спамом або зверніться за адресою career@olympic.org).
 2. Потім необхідно буде активувати свій обліковий запис, створивши ідентифікатор користувача та пароль.
 3. Доступ до платформи надається на 12 місяців з моменту активації облікового запису.
Поширені запитання

Так, ви можете переглядати вакансії в інших країнах і подавати по них заявки. Але зверніть увагу: по деяких вакансіях існують вимоги щодо громадянства кандидатів, візи, переїзду тощо.

Це залежить від країни та вимог роботодавця. Вам необхідно буде дотримуватися трудового законодавства та нормативних вимог країни, в якій ви бажаєте працювати.

Портал Athlete Career Portal доступний різними мовами. Залежно від країни проживання, яку ви обрали під час надсилання запиту на отримання доступу до порталу, весь контент та ресурси на порталі будуть відображатися офіційною мовою цієї країни або мовою за замовчуванням, встановленою для цієї країни.

Зверніть увагу, що повідомлення (електронні листи тощо) та деякі основні сторінки платформи (сторінка входу тощо) доступні лише мовами, переліченими нижче, а мовою за замовчуванням буде мова браузера обраної країни:

 • Англійська
 • Німецька
 • Французька
 • Італійська
 • Голландська
 • Португальська
 • Іспанська
 • Китайська (спрощене письмо)
 • Польська

Ви отримуєте доступ на 12 місяців. Відлік часу починається з моменту активації доступу. Дотримуйтесь інструкцій, які ви отримаєте електронною поштою у повідомленні з адреси welcome@lhh.com. Якщо ви не отримаєте повідомлення протягом 2 тижнів після надсилання запиту, перевірте папку зі спамом. Якщо повідомлення також немає у папці зі спамом, зверніться за адресою career@olympic.org.

Якщо ви будете перенаправлені на сторінку іншої (не вашої) країни, буде застосовуватися політика конфіденційності даних для цієї країни.

Портал Athlete Career Portal призначений для професійних спортсменів, олімпійців та паралімпійців старше 16 років з будь-якої країни, які перебувають на будь-якому етапі своєї спортивної кар’єри.

 

Так, умови вашої підписки на Athlete Career Portal передбачають безкоштовний доступ до курсів GA та LinkedIn.

На порталі представлені вакансії у 70 країнах та регіонах світу, хоча деякі міжнародні компанії пропонують робочі місця і в інших регіонах. На даний момент обслуговуються такі країни та регіони:

Аргентина, Австралія, Бельгія, Бразилія, Велика Британія, Венесуела, В’єтнам, Греція, Еквадор, Естонія, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірландія, Ізраїль, Іспанія, Канада, Китай, Китайський Тайбей, Колумбія, Латвія, Литва, Люксембург, Малайзія, Мексика, Німеччина, Нова Зеландія, Нігерія, Норвегія, Об’єднані Арабські Емірати, Панама, Папуа-Нова Гвінея, ПАР, Парагвай, Перу, Польща, Португалія, Пуерто-Ріко, Республіка Корея, Румунія, Росія, Сінгапур, Словенія, США, Таїланд, Туніс, Угорщина, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Японія.

Так, на платформі є декілька ресурсів, які допоможуть вам підготуватися до зміни кар’єри. Це тести, електронні навчальні курси та інструменти/ресурси, пов’язані з проходженням співбесіди, налагодженням професійних зв’язків, розвитком особистого бренду та складанням резюме.

Якщо у вас є додаткові запитання, звертайтесь за адресою career@olympic.org

ЗА ПІДТРИМКИ

Портал Athlete Career Portal створено з ініціативи учасників програми Athlete365 Career+.