Athlete365 Career+ Employment — ще один ресурс, де можна підготуватися до працевлаштування, переглядати та відгукуватись на вакансії у різних країнах.

Ми надаємо безкоштовний доступ користувачам платформи Athlete365, і спортсмени зможуть вибрати бажану вакансію з безлічі пропозицій на будь-якому етапі своєї кар’єри.

Щоб розпочати, зайдіть на портал Athlete365 Career+ Jobs вже сьогодні або відвідайте сторінку Athlete Career Portal і дізнайтесь про інші вакансії в різних галузях та країнах.

Що таке Athlete365 Career+ Employment?

Athlete365 Career+ Employment — це новий ресурс для всіх користувачів платформи Athlete365, де можна отримати доступ до професійних та загальноосвітніх курсів та вакансій для спортсменів. З цією метою створені дві онлайн-платформи:

Athlete365 Career+ Jobs

На цьому порталі вакансій для спортсменів розміщується широкий спектр пропозицій працевлаштування у різних країнах на посаді від рівня стажера до рівня керівника спортивної індустрії, де спортсменам надається додаткова перевага.

Ми також пропонуємо вакансії різних спеціалізацій. Тут кожен знайде для себе найбільш відповідну пропозицію, — у сфері організації міжнародних спортивних змагань, створення унікального контенту та публікацій у соціальних мережах чи співпраці з місцевим спортивним органом (доступна лише англомовна версія).

Деякі з вакансій, представлених на порталі Athlete365 Career+ Jobs, можна переглянути тут.

Не забувайте регулярно відвідувати сайт, щоби не пропустити нові вакансії.

Як відгукнутись на вакансію?

Відгукнутись на вакансію на порталі Athlete365 Career+ Jobs дуже просто. Просто перегляньте наявні пропозиції, виберіть вакансію, на яку ви хочете відгукнутися, заповніть профіль кандидата, додайте резюме та супровідний лист і надішліть заявку!

Під час подачі заявки на платформі Athlete365 вказується ваш спортивний досвід, тому потенційні роботодавці знатимуть про рівень вашої підготовки у цій галузі. Але перш ніж відгукуватися на вакансію, переконайтеся, що ви відповідаєте вимогам!

Якщо вам потрібні додаткові рекомендації щодо підготовки до працевлаштування чи необхідно пройти додаткові навчальні курси або налагодити контакти з широкою мережею роботодавців, зареєструйтеся зараз на порталі Athlete Career Portal.

Athlete Career Portal

На шляху до нових кар’єрних можливостей вам підготуйтеся до співбесіди та освіжіть свої навички за допомогою безкоштовного порталу Athlete Career Portal. Цей корисний інструмент пропонує користувачам Athlete365 пройти оцінку для визначення наступних напрямків та етапів їх кар’єри, онлайн-курси General Assembly (GA) та LinkedIn Learning, а також консультації щодо складання резюме та підготовки до співбесід.

На платформі Athlete Career Portal також є портал вакансій, де ви знайдете широкий спектр можливостей працевлаштування у різних галузях та країнах.

Платформа Athlete Career Portal доступна для всіх професійних спортсменів віком від 16 років. Зареєструйтеся сьогодні!

Перегляньте відкриті вакансії на порталі Athlete365 Career+ Jobs.