Знайте свої права

Озбройтесь знаннями та інформацією про безпечний спорт, зокрема про те, як розпізнавати і реагувати на поведінку, якій не місце у спорті.

Ставтеся до інших з повагою

Будьте зразком для наслідування у безпечному спорті. Дізнайтеся, яку роль ви можете зіграти у формуванні безпечного спортивного середовища та у який спосіб ви своєю поведінкою можете справити позитивний або негативний вплив на інших людей.

Взаємодійте

Необхідно, щоб голос спортсменів було почуто та відображено в ініціативах, покликаних вас захищати. Дізнайтеся, у який спосіб ви як спортсмени можете використовувати свій голос для взаємодії з членами оточення та спортивними організаціями з метою сприяння формуванню безпечного спортивного середовища за будь-яких умов.

Висловіть свою думку

Якщо ви станете свідком домагань, зловживань та насильства і промовчите, може скластися враження, що така поведінка є нормальною. Якщо ви самі зіткнулися або підозрюєте, що хтось інший страждає від домагань, зловживань та насильства, повідомте про це безпосередньо свою Міжнародну федерацію (МФ) або, якщо інцидент стався під час Олімпійських ігор, зверніться на Гарячу лінію МОК з питань доброчесності та дотримання встановлених норм.

Основні теми
Завдяки спілкуванню, освіті та підвищенню рівня обізнаності спортсмени будуть готові висловити свою думку.
Ю СИН МІН
НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС, Комісія спортсменів МОК
Історії спортсменів